Vzorkovník

Svoje hnízdečko/zavinovačku si navrhnete přesně podle svých představ. Látky můžete jakkoliv kombinovat nebo si můžete zvolit pouze jednobarevnou variantu. Záleží pouze na Vás. 

Úplet (Ú) - Úplet je lehká jemná látka, tenčí než teplákovina. Vyrábí se pletením na pletacích strojích. Je příjemně měkký, lehký, prodyšný, v případě příměsi elastanu také elastický a skvěle sedí na těle. Tyto látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 tř.1 (cerifikováno pro děti do 3 let).  

Bavlněný satén (BS) - bavlněný satén, je bavlněné plátno se speciální povrchovou úpravou. Díky tomu se méně mačká, má stálejší barvy a jemnější povrch. Vyznačuje se nejvyšší kvalitou. Hodí se na vnitřní i vnější stranu výrobku.  Tyto látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 tř.1 (cerifikováno pro děti do 3 let).  

Bavlněný popelín (BP) -  Bavlněný popelín je velmi jemný, lehký materiál. Je pružný a přesto pevný. Příliš se nemačká a velmi dobře se žehlí. Hodí se do kombinace s bavlněným saténem a to na vnitřní i vnější stranu výrobku. Tyto látky mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 tř.1 (cerifikováno pro děti do 3 let).

Návrh barevných kombinací Vašeho hnízdečka/zavinovačky atd.